Elbistan Şehirler Arası Nakliyat

ELBİSTAN OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI

Elbistan’da ofis ve büro taşımacılığı konusundaki deneyimlerimiz sayesinde sizlere en güvenilir ve eksiksiz hizmetler sunmanın ve sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Şirket olarak iş yerinizdeki eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşımak ve konu ile ilgili daima güveninizi kazanmak ilk gayemizdir.

Süreç Nasıl İlerler?

Eşyaların taşınması öncesinde ekspertizimiz ziyaretinize gelerek ön tespitleri gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınması için gerekli notları alarak ekibimizin hangi eşyalara öncelik vereceğini bildirir. Eşyalar gruplandırılır ve özel olarak paketlenerek numaralandırılır.

Büyük eşyalar (dolap, masa vb.) yük asansörü sayesinde en uygun şekilde eski büronuzdan tahliye edilecek ve yeni büronuza taşıma sırasında da aynı işlem ile yerleşimleri gerçekleştirilecektir.

Eşya taşınması esnasında gerçekleşebilecek herhangi bir zarara karşı sigorta yapılması kaçınılmazdır. Sigorta ile güvence altına alınan eşyalarınızı sağ salim ve tam zamanında taşıyarak görevimizi en iyi şekilde tamamlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

1 Yorum

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir